Svezení s Honzou Skálou v Peugeotu 207 S1600

Krásná a prosluněná podzimní neděle, rallyecrossový areál v Sedlčanech, řev závodního automobilu. Ideální kombinace pro další adrenalinový zážitek! 6. listopadu 2011 jsme se starším synkem vyrazili do již zmiňovaných Sedlčan, kde nejen na nás čekal rallyecrossový speciál Peugeot 207 S1600. Za volant se chystal Honza Skála, mimo jiné několikanásobný mistr republiky v rallyecrossu, vítěz FormulaSTAR nebo Mezinárodní mistr České republiky s národní formulí. Tedy lepší kombinaci jsme si opravdu nemohli přát :-). Špičkové auto a kluk, co jej umí skvěle ovládat. Myslím, že když napíši, že se jednalo o skvělý zážitek, tak je to jen nošení dříví do lesa nebo vody do moře. Zážitek super, krerý se líbil mě i mému staršímu synovi. Touto cestou by jsme ještě jednou chtěli poděkovat jak Honzovi Skálovi, tak celému týmu Rallymedia.

Nehořlavá kukla nasazena. (foto: M.Oberstein) Připraveni! (foto: M.Oberstein) Že se všude při focení tvářím jak debil ... (foto: M.Oberstein)
Jdeme na to! (foto: M.Oberstein) A je hotovo :-) (foto: M.Oberstein) Na trati! (foto: M.Oberstein)
Na trati! (foto: M.Oberstein) Na trati! (foto: M.Oberstein) Na trati! (foto: M.Oberstein)


Z celé akce vznikly také videa, které Vám nabízím ke shlédnutí :-). První je klasický onboard.A druhé, kde kamera míří dovnitř auta :-)
Dalibor Benych

[Zpět]